İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul ofis taşıma firması olarak Ofis’iniz taşınacağı zaman haklı olarak en iyi firma arayışınıza gireceğinizi biliyoruz. Taşınma işlemlerinde ciddi problemler yaşandığını bizlerde biliyoruz. Fakat İstanbul ofis taşıma firması olarak bu sorunları en minimize etmek bizim asli görevimizdir.

Firmamız sektöründe düzenli ve özen gösterilen bir çalışma anlayışı bulunmalıdır. İstanbul Ofis Taşıma konusunda da bu özenin gösterildiği, düzenli ekip anlayışının olduğu, titizliği kural ve görev olarak gören firma ile çalışmak istemeniz sizin en doğal hakkınızdır.

Taşımak Bizim İşimiz..

Ofisinizin taşınacağı gün biz İstanbul ofis taşıma olarak sizlerle yetkili personel görüşme sağlayacak ve personelimiz sizlerle beraber gün planlaması yapacaktır. Taşınma saati geldiği zaman yetkili personelin gerekli gördüğü kadar taşıma görevlisi personeller taşınmak üzere olduğunuz daireye gelecektir. Tüm koli/paket işlemleri personellerimiz tarafından yapılacaktır. Sizin hiç bir şekilde yorulmanızı/uğraşmanızı istemiyor tamamiyle bütün paketleme, taşıma, araca yükleme yeni dairenize taşıma ve paketleri açıp yerli yerine yerleştirmek bizlerin görevidir.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir