Şehirlerarası Nakliyat

Bizler Şehirlerarası nakliyat firmamız olarak sizleri nasıl daha iyi hizmet verir ve nasıl daha uygun fiyata taşıma yapabiliriz diye kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Şehir arası nakliyat dediğimizde ilk aklımıza gelen bir şehirden diğerine eşya taşınmasıdır. Firmamız Bünyesinde Evden eve taşıma ekibi , ofis taşıma ekibi ve şehirler arası nakliyat ekipleri ayrı ayrı ekiplerden oluşmaktadır. Bu sebeple Nakliyat yada Taşıma işlemlerinizin sıkıştırılması yahut hızlıca taşıyarak diğer taşıma saatine yetişmek gibi bir durum söz konusu değildir.

Taşınmak için bizlerle irtibata geçtiğinizde şehirler arası nakliyat ekibinden yetkili personelimiz taşınacak olduğunuz dairenize gelir ve taşınacak olduğunuz günün ortak planlaması yapılır sizlerle beraber. O güne dair Personel paketleme işlemi, kaç personel çalışacağı, hangi aracın veya araçların yeterli olacağı, taşınacak eşyaların öncelik sırası, kıymetli eşyalarınızın ayrılması, asansör sistemimizin gerekli olup olmadığı ve son olarak fiyat teklifi sunulacaktır. Yetkili personelimizin anlattıkları doğrultusunda sizlerinde eklemek istediği herhangi bir şey olursa sözleşmeye eklenecektir. Karşılıklı imzalar atılır ve bir nüsha firma yetkilisin de bir nüshası sizde kalacak şekilde ayrılır.

Firmamızda yapılacak olan tüm Taşıma ve Nakliyat işlemleri firmamız garantisi altında olup, oluşabilecek tüm zararlar firmamız sorumluğu altındır(sözleşmemizde belirtilmiştir).

Taşınma günü geldiğinde anlaşılan saat de şehirler arası taşımacılık ekibi dairenizde olacaktır. Gerekli olan tüm paketleme ve kolileme işlemi tarafımızca yapılacaktır. Tüm eşyalarınız ekip arkadaşlarımızca taşınacak ve araca yüklenip istiflenecektir. İsterseniz sizlere taşınacağız yeni yuvanıza kadar araç tahsis edebilir yada vip taşıma aracımız ile sizlerde eşlik edebilirsiniz.

Taşınmak zor, güvenilir mi, eşyalarım hasar görecek, taşınırken bir şeyler hasar görecek ve masraf çıkacak inanın aklınızdaki tüm soruları biliyoruz..

Taşınmak Zor değil; Siz kahvenizi yudumlarken bütün işlemleri Şehirler arası nakliyat ekibi halledecektir.

Güvenilir olduğumuzu kanıtlamak için alnımızın akıyla yapmış olduğumuz taşımacılık ve nakliyat işlemlerine referanslar kısmından bakabilirsiniz.

Taşınırken hiç bir eşyanız hasar görmeyecek ve görmemesi için ekstra çaba sarf edilecek.

Taşınırken eşyalar açısından hiç bir zarar görmeyeceği için bir masraf olmayacak fakat, gene olur da herhangi bir eşyanız ekip arkadaşlarımız tarafından bir zarar görür ise bu garanti kapsamında olur ve firmamız sorumluluğunda olacaktır. Firmamız uzman kadromuz ile daima sizlere hizmet etmek için bir telefon kadar yakınız.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir