Evden Eve Nakliyat Fiyat bilgisi

Firmamızdan yapacağınız tüm işlemler garantimiz kapsamında olup tüm eşyalarınız hızlı, ekonomik, planlı ve kusursuz taşınma işlemi evden eve nakliyat personelimizce yapılacaktır. Fiyat bilgisi; eşya durumu, taşınmak istediğiniz daire ile taşınacak olduğunuz lokasyon arasındaki mesafe, çıkacağınız dairenin kat sayısı, taşınacağınız dairenin kat sayısı, taşınma esnasında kaç personelin çalışacağı, apartmanlarda eşya asansörü bulunup bulunmadığı, firmamıza ait olan balkon asansörünün kullanılıp kullanılmayacağı gibi nedenlerden ötürü değişmektedir.

Bu bilgileri öğrenmeniz için Evden eve nakliyat fiyat bilgisi firmasına ulaştığınızda firmamızdan tarafınıza yetkili personelimizce ziyaret edileceksiniz. Karşılık tüm detaylar anlatılacak ve sözleşme imzalandıktan sonra 1 nüsha sizlerde 1 nüshası şirket yetkilisin de olmak üzere dairenizden ayrılacaktır.

Dairenizin taşınma günü ve saati geldiğinde Evden eve nakliyat ekibi dairenizde bulunacak ve paketleme işlemlerine başlayacaktır. Dairenizde olan tüm eşyalar bizler tarafından paketlenecek olup tüm vitrin ve dolap tarzı eşyalarınız firmamız personellerince sökülüp istiflenecektir. Siz değerli müşterilerimizin bütün rahatlığını en ince ayrıntısına kadar düşünmekteyiz. Firmamız personeli ev taşıma işlemlerinde araçlarımızda bulundurduğumuz sizlere özel kahvelerden ikram edecektir. Tüm eşyalar araç(lara) yüklendi ve taşınacak olduğunuz daireye gelindi burda da aynı durum geçerli olup tüm eşyalarınız düzenli ve planlı şekilde taşınacaktır.

Firmamızda asla elime ne gelirse onu taşırım anlayışı olmayıp tam düzenli bir taşıma gerçekleştiriyoruz.

Taşınacak olduğunuz yeni yuvanıza ilk ulaştığımızda tüm ürünler taşınmadan önce sizleri daha az bekletmek adına ilk olarak dolap ve vitrin tarzı(kurmalı) ürünleriniz çıkartılacak olup gerekli personel ürünlerinizi tekrar toparlama işlemine başladıktan sonra diğer evden eve nakliyat personellerimizle beraber kalan ürünlerinizi taşıma işlemine geçmekteyiz.

Asla diğer firmalar gibi evin ortasına bütün eşyalarınızı yığıp taşıdık işte mantığımız bulunmamaktadır.

Bütün eşyalarınız evden eve nakliyat personelimizce taşındıktan sonra siz değerli müşterilerimiz ile beraber tüm eşyalar tek tek elden geçirilerek hasar kontrolü veya tespiti yapılacak olup eğer herhangi bir hasar mevcut ise bu durum tamamiyle firmamızla ilgili olup tarafımızca mağduriyet giderilecektir.

Bizler için en önemlisi siz değerli müşterilerimizi yeni yuvanıza taşınırken mutlu bir şekilde işlemlerin bitmesi bizim için bu gururdur..

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir