Evden Eve Nakliyat Fiyat bilgisi

Firmamızdan yapacağınız tüm işlemler garantimiz kapsamında olup tüm eşyalarınız hızlı, ekonomik, planlı ve kusursuz taşınma işlemi evden eve nakliyat personelimizce yapılacaktır. Fiyat bilgisi; eşya durumu, taşınmak istediğiniz daire ile taşınacak olduğunuz lokasyon arasındaki mesafe, çıkacağınız dairenin kat sayısı, taşınacağınız dairenin kat sayısı, taşınma esnasında kaç personelin çalışacağı, apartmanlarda eşya asansörü bulunup bulunmadığı, firmamıza ait olan balkon asansörünün kullanılıp kullanılmayacağı gibi nedenlerden ötürü değişmektedir.

Bu bilgileri öğrenmeniz için Evden eve nakliyat fiyat bilgisi firmasına ulaştığınızda firmamızdan tarafınıza yetkili personelimizce ziyaret edileceksiniz. Karşılık tüm detaylar anlatılacak ve sözleşme imzalandıktan sonra 1 nüsha sizlerde 1 nüshası şirket yetkilisin de olmak üzere dairenizden ayrılacaktır.

Dairenizin taşınma günü ve saati geldiğinde Evden eve nakliyat ekibi dairenizde bulunacak ve paketleme işlemlerine başlayacaktır. Dairenizde olan tüm eşyalar bizler tarafından paketlenecek olup tüm vitrin ve dolap tarzı eşyalarınız firmamız personellerince sökülüp istiflenecektir. Siz değerli müşterilerimizin bütün rahatlığını en ince ayrıntısına kadar düşünmekteyiz. Firmamız personeli ev taşıma işlemlerinde araçlarımızda bulundurduğumuz sizlere özel kahvelerden ikram edecektir. Tüm eşyalar araç(lara) yüklendi ve taşınacak olduğunuz daireye gelindi burda da aynı durum geçerli olup tüm eşyalarınız düzenli ve planlı şekilde taşınacaktır.

Firmamızda asla elime ne gelirse onu taşırım anlayışı olmayıp tam düzenli bir taşıma gerçekleştiriyoruz.

Taşınacak olduğunuz yeni yuvanıza ilk ulaştığımızda tüm ürünler taşınmadan önce sizleri daha az bekletmek adına ilk olarak dolap ve vitrin tarzı(kurmalı) ürünleriniz çıkartılacak olup gerekli personel ürünlerinizi tekrar toparlama işlemine başladıktan sonra diğer evden eve nakliyat personellerimizle beraber kalan ürünlerinizi taşıma işlemine geçmekteyiz.

Asla diğer firmalar gibi evin ortasına bütün eşyalarınızı yığıp taşıdık işte mantığımız bulunmamaktadır.

Bütün eşyalarınız evden eve nakliyat personelimizce taşındıktan sonra siz değerli müşterilerimiz ile beraber tüm eşyalar tek tek elden geçirilerek hasar kontrolü veya tespiti yapılacak olup eğer herhangi bir hasar mevcut ise bu durum tamamiyle firmamızla ilgili olup tarafımızca mağduriyet giderilecektir.

Bizler için en önemlisi siz değerli müşterilerimizi yeni yuvanıza taşınırken mutlu bir şekilde işlemlerin bitmesi bizim için bu gururdur..

Şehirlerarası Nakliyat

Bizler Şehirlerarası nakliyat firmamız olarak sizleri nasıl daha iyi hizmet verir ve nasıl daha uygun fiyata taşıma yapabiliriz diye kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Şehir arası nakliyat dediğimizde ilk aklımıza gelen bir şehirden diğerine eşya taşınmasıdır. Firmamız Bünyesinde Evden eve taşıma ekibi , ofis taşıma ekibi ve şehirler arası nakliyat ekipleri ayrı ayrı ekiplerden oluşmaktadır. Bu sebeple Nakliyat yada Taşıma işlemlerinizin sıkıştırılması yahut hızlıca taşıyarak diğer taşıma saatine yetişmek gibi bir durum söz konusu değildir.

Taşınmak için bizlerle irtibata geçtiğinizde şehirler arası nakliyat ekibinden yetkili personelimiz taşınacak olduğunuz dairenize gelir ve taşınacak olduğunuz günün ortak planlaması yapılır sizlerle beraber. O güne dair Personel paketleme işlemi, kaç personel çalışacağı, hangi aracın veya araçların yeterli olacağı, taşınacak eşyaların öncelik sırası, kıymetli eşyalarınızın ayrılması, asansör sistemimizin gerekli olup olmadığı ve son olarak fiyat teklifi sunulacaktır. Yetkili personelimizin anlattıkları doğrultusunda sizlerinde eklemek istediği herhangi bir şey olursa sözleşmeye eklenecektir. Karşılıklı imzalar atılır ve bir nüsha firma yetkilisin de bir nüshası sizde kalacak şekilde ayrılır.

Firmamızda yapılacak olan tüm Taşıma ve Nakliyat işlemleri firmamız garantisi altında olup, oluşabilecek tüm zararlar firmamız sorumluğu altındır(sözleşmemizde belirtilmiştir).

Taşınma günü geldiğinde anlaşılan saat de şehirler arası taşımacılık ekibi dairenizde olacaktır. Gerekli olan tüm paketleme ve kolileme işlemi tarafımızca yapılacaktır. Tüm eşyalarınız ekip arkadaşlarımızca taşınacak ve araca yüklenip istiflenecektir. İsterseniz sizlere taşınacağız yeni yuvanıza kadar araç tahsis edebilir yada vip taşıma aracımız ile sizlerde eşlik edebilirsiniz.

Taşınmak zor, güvenilir mi, eşyalarım hasar görecek, taşınırken bir şeyler hasar görecek ve masraf çıkacak inanın aklınızdaki tüm soruları biliyoruz..

Taşınmak Zor değil; Siz kahvenizi yudumlarken bütün işlemleri Şehirler arası nakliyat ekibi halledecektir.

Güvenilir olduğumuzu kanıtlamak için alnımızın akıyla yapmış olduğumuz taşımacılık ve nakliyat işlemlerine referanslar kısmından bakabilirsiniz.

Taşınırken hiç bir eşyanız hasar görmeyecek ve görmemesi için ekstra çaba sarf edilecek.

Taşınırken eşyalar açısından hiç bir zarar görmeyeceği için bir masraf olmayacak fakat, gene olur da herhangi bir eşyanız ekip arkadaşlarımız tarafından bir zarar görür ise bu garanti kapsamında olur ve firmamız sorumluluğunda olacaktır. Firmamız uzman kadromuz ile daima sizlere hizmet etmek için bir telefon kadar yakınız.

Acil Ofis Taşıma

Bir anda taşınmaya mı karar verdiniz ? Acil ofis taşıma ile en doğru yerdesiniz .

Deneyimlerimiz ve sektörde bulunan iş tecrübemiz ile işiniz şansa bırakılmaz. Acil Ofis Taşıma olarak eşyalarınızın hızlı ve güvenilir olarak taşınması için  profesyonel ekibimiz ile daima hazırız. Bizleri ilk aradığınızda yetkili personelimizce ziyaret edileceksiniz, taşınma günü için planlama gerçekleştirilecektir. Bu planlama da taşınacak eşyalarınızın büyüklüğü, araç teminatı, nakliye işlemine katılacak ekip sayısı, taşınma düzeni, paketlenme, değerli eşyalarınızın ayrımı, fiyat teklifi ve paketleme işlemine başlama saati Acil ofis taşıma yetkilisi tarafından ve sizlerinde katılımıyla planlanır. Taşınma günü geldiğinde siz sadece kahvenizi yudumlarken profesyonel ekibimiz işini nasıl hızlı ve dikkatli yaptığını izlemek düşüyor.

Profesyonel ekibimiz yılların vermiş olduğu tecrübe ile kusursuz bir taşıma gerçekleştirecektir. 

Taşınma ve nakliye işlemleri siz değerli müşterilerimizin gözünde çok büyüyebilir fakat bu işlemler için bizler varız ve biz sizin rahat taşınmanız için en ufak ayrıntıya kadar düşünüyoruz. Bizler acil ofis taşıma olarak sektörde en hızlı ve güvenilir taşımayı sizlere sunmayı garanti ediyoruz. Bunun temelini de yılların vermiş olduğu tecrübe ile ve her taşınma/nakliyat işleminden sonra firmamızın daha iyi hizmet verebilmesi adına toplantılar yapmaktayız ve bu toplantılar sonucunda da her zaman bir adım önde hizmet vermeyi kendimize hedef olarak sunmuş durumdayız.

Günümüz sektör sanayileşmesinde sanayi bölgelerinin artması ile birlikte acil ofis taşıma gereksinimi duyulmaktadır. Bu gibi durumlarda hızlı ve güvenilir bir yer aradığınızda bizler daime hizmetinizdeyiz. Tüm ofis taşıma işlemleriniz firmamız garantisi altında olup, oluşabilecek tüm aksaklıklarda firmamız sorumludur. Biz acil ofis taşıma olarak her zaman önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Emin olabilirsiniz ki firmamızı tercih ettiğiniz andan itibaren sizlere aile sıcaklığı gösterilerek taşınma işlemlerinde ve fiyatlandırma konusunda en iyisi olduğumuzu garanti ediyoruz. 

Siz kıymetli müşterimize her zaman en iyi hizmeti sunmak için kendimi sürekli geliştiriyor ve acil ofis taşımanın en seçkin firma olasının hedefindeyiz. Bizleri tanımak için Evden eve taşıma yazımızı da okuyarak vermiş olduğumuz hizmetlere bakabilir yada kim olduğumuzu hakkımızda kısmından bakabilir ve bizler haftanın 7 günü günün 24 saati ulaşabilirsiniz. Sizleri daima memnun etmek için buradayız..

İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul ofis taşıma firması olarak Ofis’iniz taşınacağı zaman haklı olarak en iyi firma arayışınıza gireceğinizi biliyoruz. Taşınma işlemlerinde ciddi problemler yaşandığını bizlerde biliyoruz. Fakat İstanbul ofis taşıma firması olarak bu sorunları en minimize etmek bizim asli görevimizdir.

Firmamız sektöründe düzenli ve özen gösterilen bir çalışma anlayışı bulunmalıdır. İstanbul Ofis Taşıma konusunda da bu özenin gösterildiği, düzenli ekip anlayışının olduğu, titizliği kural ve görev olarak gören firma ile çalışmak istemeniz sizin en doğal hakkınızdır.

Taşımak Bizim İşimiz..

Ofisinizin taşınacağı gün biz İstanbul ofis taşıma olarak sizlerle yetkili personel görüşme sağlayacak ve personelimiz sizlerle beraber gün planlaması yapacaktır. Taşınma saati geldiği zaman yetkili personelin gerekli gördüğü kadar taşıma görevlisi personeller taşınmak üzere olduğunuz daireye gelecektir. Tüm koli/paket işlemleri personellerimiz tarafından yapılacaktır. Sizin hiç bir şekilde yorulmanızı/uğraşmanızı istemiyor tamamiyle bütün paketleme, taşıma, araca yükleme yeni dairenize taşıma ve paketleri açıp yerli yerine yerleştirmek bizlerin görevidir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın hasar görmemesi için azami çaba sarfederken, eşyalarınızı olası hasarlara karşı güvence altına alabilmek adına sigortalıyoruz. Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda istediğiniz gün ve saatte size yetkili personel gönderimi yapılır.

Taşınma veya paketleme esnasında eşyalarınızın başına herhangi bir şeyin gelmeyeceği konusunda içiniz rahat olsun çünkü yıllardır bu sektöre hizmet veren firmamız hiçbir sorun ile karşılaşmamış ve müşterimizi de bu tarz bir sıkıntı ile asla karşı karşıya getirmemiştir. En değerli varlığımız sizlersiniz ve İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak bizlerin amacı sizi yeni yuvanızda mutlu şekilde bırakmaktır.

Firmamızın profesyonel ekibi siz değerli müşterilerimizi mutlu etmek, nakliyat işlemini sorunsuz ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilmek için canla başla istanbul evden eve nakliyat ekibi çalışır. Evinizi ziyaret eden yetkili personelimiz en iyi fiyata en iyi hizmeti alabilmeniz için taşınma sürecinizi en ince detayına göre sizlerle beraber planlar. Taşınma personellerimiz eşyalarınızın getir-götür işlemleri esnasında zarar görmemesi için azami çaba gösterir. İstanbul evden eve nakliyat ekibindeki uzman montaj çalışanlarımız eşyalarınızı kolayca söktüğü gibi yeni yuvanıza da monte ederek yeniden kullanımınıza hazır hale getirir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile ekibimiz sizler için her şeyi en ince noktasına kadar düşünür.

Unutulmamalıdır ki Her şey Kazanılır Bu Hayatta ama Sadece Tecrübe Zamanla Kazanılır..

Biz İstanbul evden eve nakliyat olarak her eşya tesliminden sonra kendi içerimizde toplantılar yaparak açıklarımızı eksik olduğumuz noktaları birbirimizle paylaşıyoruz, işte bu nedenle sektörün öncü firması haline gelmiş bulunmaktayız.

Evden Eve Nakliyat

Nakliye Nedir

Nakliye bir eşyanın bir yerden bir yere taşınmasıdır. Nakliye ilk insanlardan başlayarak günümüze kadar çok farklı araçlar ve vasıtalar ile yapılmıştır. Nakliyenin kullanılmaya başladığı dönemler ise gem ve eyerin keşfedilmesi ile başlamıştır.

İstanbul evden eve nakliyat sizler için daima hazır.

İlk olarak kara nakliye’si adı ile başlayan Nakliyecilik günümüzde bir çok çeşide ayrılarak; Kara Nakliyesi, Hava Nakliyesi, Deniz Nakliyesi ve Demir Yolu nakliyesi gibi bölümlerden oluşmuştur. Ticaret için nakliye şarttır. Zaten ticaretin artmasını sağlamak için nakliye kanallarının geliştirilmesi gerekmektedir. Günümüzde teknoloji de bu sektörün içine katılarak iletişim hızı yüksek bir sinerji durumuna gelmiştir. Bizde Hızlı Evden Eve Nakliye olarak nakliye sektörünün gelişmesine hizmet etmekten mutluluk duymaktayız.


 

Evden Eve Nakliye

İstanbul Evden Eve nakliye, bir firmanın veya şahısın evinin, ofisinin, ürünlerinin ve mallarının bir nakliye aracının yüklemesine denir. Firmamızda Evden Eve nakliye sigortalı olarak, paketleme hizmeti, asansör hizmetleri dahilinde yapılmaktadır.

 


 

Komple Nakliye

Komple nakliye, bir firmanın veya şahısın ürünlerinin/mallarının bir nakliye aracına bütünüyle yüklemesine denir.

 


 

Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye, en az iki farklı firma veya şahısın ürünlerinin/mallarının bir nakliye aracına yüklemesine denir. Bu şekilde firmalar maddi olarak ödeme miktarından daha ödeme yaparak nakliye sağlayabilirler. Parsiyel nakliye de normal nakliye gibi kara, hava, deniz ve demir yolu ile yapılabilir.